Bilety na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „ Śląsk”

Można już dokonywać zakupu w SOK –u biletów na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „ Śląsk” organizowany w Suwałkach 11 listopada 2014 r. z okazji Święta Niepodległości. Są one dostępne w cenie 10 zł w kasie SOK przy ul. Jana Pawła II.

Suwalski Ośrodek Kultury informuje, że z uwagi na obciążenie serwera doszło do awarii uniemożliwiającej dokonywanie rezerwacji grupowych i sprzedaży internetowej biletów. Za utrudnienia przeprasza. Pełna funkcjonalność systemu zostanie przywrócona niezwłocznie po usunięciu awarii. Zakupu biletów można natomiast dokonywać osobiście w kasie SOK .

Koncert „ A to Polska właśnie” zespołu „ Śląsk” rozpocznie się 11 listopada o godz. 18.00 w sali Suwalskiego Ośrodka Kultury. Bilety po 10 zł. Organizatorem koncertu jest Prezydent Miasta Suwałki.