Bluesowe nagrody i rabaty

Ponad trzysta nagród przygotowało Miasto Suwałki, wspólnie z organizatorami turystyki dla fanów bluesa - zwycięzców konkursów o Suwałkach i Suwalszczyźnie, zorganizowanych specjalnie z okazji Suwałki Blues Festival. Są wśród nich między innymi karnety do aquaparku, na ściankę wspinaczkową i wycieczka po Suwalskim Parku Krajobrazowym. Nagrody będzie można zdobyć na stoisku „Pogodnych Suwałk” i Suwalskiej Organizacji Turystycznej w parku Konstytucji 3 Maja w piątek i sobotę, 12 i 13 lipca w godzinach od 13 do 18.

Chętni na wycieczkę po Suwalszczyźnie, pochodzący spoza Suwałk i regionu mogą spróbować swoich sił w piątek 12 lipca, w godzinach 13–16. Losowanie zwycięzców odbędzie się następnego dnia, 13 lipca w godzinach 14–15, a wycieczka w niedzielę, 14 lipca w godzinach 10–15.30.

W piątek, 12 lipca oraz w sobotę 13 lipca w godzinach 16–18 odbędzie się natomiast konkurs wiedzy o mieście i regionie dla wszystkich zainteresowanych. Nagrodami będą: gadżety promocyjne ,,Pogodnych Suwałk”, gadżety Suwałki Blues Festival, bony do suwalskiego aquaparku, karnety na ściankę wspinaczkową i do groty solnej, bilety wstępu do Muzeum Okręgowego, karnety do Fantasy Parku, weekendowe pobyty w Suwalskim Parku Krajobrazowym w Turtulu i w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment, publikacje na temat Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Wigierskiego Parku Narodowego, vouchery na jednodniowe wycieczki: Wilno-Troki, wejściówki do ,,Wioski Bajek” w Maniówce i wiele innych.

Fundatorami nagród są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Agencja Turystyczna ,,Suwalszczyzna”, Suwalski Park Krajobrazowy, Wigierski Park Narodowy, Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna, Muzeum Okręgowe w Suwałkach, Fantasy Park w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „,Suwałki Plaza oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Szelment”.

Wielu organizatorów turystyki przygotowało też specjalne zniżki dla gości Suwałki Blues Festival.