Czas na kulturę

Uzdolnieni suwalczanie zajmujący się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami mogą ubiegać się o stypendia Miasta Suwałk. Termin składania wniosków mija 30 listopada. Tutaj można znaleźć szczegółowe informacje oraz wzór wniosku.

Natomiast do 15 grudnia można składać wnioski o doroczne nagrody w dziedzinie kultury oraz o przyznanie tytułu Mecenasa Kultury Suwałk. Wnioski mogą składać: komisja Rady Miejskiej w Suwałkach właściwa do spraw kultury; miejskie instytucje kultury oraz inne instytucje artystyczne, kulturalne i wydawnicze; związki twórców oraz inne organizacje pozarządowe.

Wzór wniosku dostępny jest tutaj.

Wnioski o stypendia i nagrody można składać osobiście w kancelarii Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki z dopiskiem na kopercie: „Wniosek o Stypendium/Nagrodę Miasta Suwałki w dziedzinie kultury” lub wysłać pocztą na ten adres.