IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych

Podlaska Federacja Sportu w Białymstoku zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach umysłowych Podlaskie 2015. Olimpiada odbywa się pod kierownictwem i nadzorem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Obowiązki gospodarza olimpiady pełni Mieczysław Kazimierz Baszko, Marszałek Województwa Podlaskiego, a organizatorem olimpiady jest Podlaska Federacja Sportu w Białymstoku. Współorganizatorem olimpiady jest Miasto Suwałki oraz Suwalski Ośrodek Kultury.

Uroczyste otwarcie odbędzie się z pełnym ceremoniałem olimpijskim w środę 8 kwietnia 2015 r. o godz. 17:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5. Obecność w uroczystości potwierdziła Pani Dorota Idzi, Podsekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Szachy                             08-14 kwietnia - hala OSiR, ul. Wojska Polskiego 2

Brydż sportowy            08-11 kwietnia - Klasztor Pokamedulski, Wigry 11

Warcaby                          08-12 kwietnia - Hotel Holiday, Stary Folwark 106