Promocja książki "Miasta województwa podlaskiego"

Profesor dr hab. Adam Czesław Dobroński w dniu 21 czerwca 2014 r. gościł w Suwałkach i promował swoją najnowszą książkę "Miasta województwa podlaskiego". Spotkanie odbyło się w Galerii "Chłodna 20" w Suwałkach.

Prof. dr hab. Adam Czesław Dobroński od prawie 40 lat zajmuje się historią Białegostoku i regionu. Jest autorem licznych historycznych publikacji naukowych, redaktorem historycznych rubryk prasowych w Kurierze Porannym – Kramik Regionalny i Album Białostocki, współautorem i redaktorem książek Białystok lata 20-te lata 30-te, Białostoczanie lat 20-tych lat 30-tych, Białostoccy Żydzi, Białystok na starych pocztówkach, Historia Województwa Podlaskiego, Historia Białegostoku, Białystok. Historia miasta., Ostatni Prezydent II RP i Ryszard Kaczorowski. Dziewięć wieczorów z Prezydentem.