Suwalskie juwenalia z muzyką elektroniczną

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach obchodzili w niedzielę (29 czerwca) swoje święto. Juwenalia, które w tym roku zorganizowane zostały przy ulicy Ogrodowej, przyciągnęły kilka tysięcy fanów muzyki elektronicznej oraz słynnego zespołu Remady & Manu-L. Wcześniej w patio PWSZ Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk przekazał studentom klucze do bram miasta.

- Jest to tradycja, że w każdym polskim mieście, kiedy rozpoczynają się juwenalia włodarz danej miejscowości przekazuje klucze do bram miast a- zwrócił się do studentów Czesław Renkiewicz, Prezydent SuwałkŻyczę Wam wspaniałej i dobrej zabawy.

Po części oficjalnej impreza przeniosła się na ulicę Ogrodową gdzie wystąpili: DJ Feed, DJ Hołek, DJ Marcus, DJ OMEN, DJ Tonn. Gwiazdą był duet Remady&Manu-l, twórcy mega hitów, jak: „Single Ladies", „The Way We Are" czy „Holidays". Jak podają organizatorzy był to pierwszy taki koncert plenerowy tego duetu w Polsce.