Weekend w Suwałkach

W każdy piątek na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach będzie prezentowany spis najważniejszych wydarzeń, które zostały przygotowane na zbliżający się weekend dla mieszkańców Suwałk oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń kulturalno – sportowych w naszym mieście na najbliższe trzy dni.

SOBOTA (15.10.2016)

wigry_suwalkiMecz o Mistrzostwo Klasy Okręgowej gr. Podlaska II, SKS Wigry II Suwałki - BKS Jagiellonia Białystok

Stadion Miejski, ul. Zarzecze 26, boisko boczne

NIEDZIELA (16.10.2016)