Aktualności

„Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”

Serdecznie zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci, młodzież i rodziców oraz nauczycieli na pokonkursowy wernisaż prac plastycznych pod nazwą „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”. Wystawa rozpocznie się 16 czerwca 2014 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w Galerii „NA MARMURACH” Suwalskiego Ośrodka Kultury ul. Noniewicza 71 (I piętro).

Wystawionych będzie 113 prac dzieci i młodzieży z miasta Suwałk oraz Innowacyjnego Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego w Bytomiu biorących udział w I edycji konkursu plastycznego „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu” zorganizowanego w ramach obchodów Światowego Dnia Autyzmu 2 kwietnia 2014r. w Suwałkach. Prace laureatów I miejsca będzie można obejrzeć od 15 czerwca do 5 lipca w Galerii „JEDNEGO OBRAZU” na placu J. Piłsudskiego, na rogu parku im. Konstytucji 3 Maja w Suwałkach.

Organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Suwałkach wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci "Jesteśmy Razem" przy współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury w Suwałkach oraz Drukarni „BINGO” w Suwałkach.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom biorącym udział w zorganizowaniu wystawy.

WERNISAŻ - ZAPROSZENIE

 

16
Czerwiec