Ferie Zimowe 2016

Zapraszamy Wszystkich uczniów suwalskich szkół do zapoznania się z ofertą zajęć przygotowanych przez suwalskie jednostki na czas ferii zimowych.

List Prezydenta Miasta Suwałk do suwalskich uczniów

PrezydentDrodzy uczniowie suwalskich szkół.

25 stycznia rozpoczynają się zimowe ferie. Nadchodzi czas odpoczynku od nauki i szkolnych obowiązków.

Ośrodek Sportu i Rekreacji, Biblioteka Publiczna, w tym Midicentrum, Muzeum Okręgowe, Suwalski Ośrodek Kultury, Park Naukowo – Technologiczny Polska – Wschód oraz kluby sportowe z myślą o Was, przygotowały szereg ciekawych zajęć: plastycznych, literackich, teatralnych, artystycznych, laboratoryjnych i sportowo – rekreacyjnych. Zapraszam również do bezpłatnego korzystania z lodowiska przy Zespole Szkół nr 3 na Osiedlu Północ.

Informacji o ofercie szukajcie na szkolnych tablicach ogłoszeń oraz stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach (www.um.suwalki.pl) i Waszych szkół.

Zachęcam do skorzystania z bogatej oferty zajęć i imprez, która gwarantuje aktywny wypoczynek i świetną zabawę. Życzę Wam, drodzy uczniowie, abyście odpoczęli, nabrali sił i motywacji do dalszej nauki.

Czas ferii wykorzystajcie jak najefektywniej, tak by z uśmiechem wrócić do szkolnej ławki. Podczas wszelkich aktywności pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim oraz kolegów. Niech ferie umożliwią Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczą niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć, a przede wszystkim niech będą radosne. Udanych ferii.

Czesław Renkiewicz

Prezydent Miasta Suwałk