Aktualności

„Na dywaniku u Marii”

W kilka letnich piątkowych wieczorów plac Marii Konopnickiej wypełni się muzyką. Na inaugurację niezwykłego cyklu „Na dywaniku u Marii” 4 lipca o godzinie 20.00 zagra zespół WIGRY SWINGERS.

Plac Marii Konopnickiej tętni życiem. Jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Suwałk do spędzania wolnego czasu letnią porą. Każdy może zrelaksować się przy fontannach, umilając sobie czas smakołykami. Do pełnej sielanki brakuje tylko… muzyki.

4 lipca rusza nowy cykl Suwalskiego Ośrodka Kultury. W sześć wakacyjnych piątkowych wieczorów zagrają znane i lubiane lokalne formacje.

Nazwa wyjątkowego cyklu koncertów „Na dywaniku u Marii” nie jest przypadkowa. Zespoły zamiast na wysokiej scenie, zagrają bowiem na dywanie. To pozwoli na bliższe obcowanie, muzyków z publicznością jak i publiczności z muzykami. Sztuka będzie na wyciągnięcie ręki.

Na dywaniku u Marii wylądują także:

18 lipca Dariusz Witkowski i Andrzej Zduniuk

1 sierpnia Nocny Patrol

15 sierpnia Krzysztof Krzesicki z zespołem

22 sierpnia Zespół „ZMIANA WACHTY” i „KAPELA BIESIADNO – PODWÓRKOWA”

29 sierpnia zespół „FRI STEJDŻ BEND”

Wszystkie koncerty rozpoczynały będą się o godzinie 20:00. Wstęp bezpłatny.

To nie wszystkie atrakcje przygotowane przez Suwalski Ośrodek Kultury i Sztuki w Suwałkach w weekendy. SOK zaprasza także na: Letnie soboty artystycznie z SOK, Niedzielne Poranki Teatralne oraz Letnie Koncerty przy fontannie.

 

 

03
Lipiec