III Forum Biznesowe Pogranicza

W dniach 25-26 października 2018 r. w Parku Naukowo–Technologicznym Polska-Wschód zostanie zorganizowana III edycja Forum Biznesowego Pogranicza pn. „Metal Industry Design” poświęcona branży metalowo-maszynowej. Równolegle z Forum odbędą się East Design Days, podczas których zostanie zaprezentowane nowoczesne wzornictwo i design produktu przemysłowego.

Forum Biznesowe Pogranicza to wydarzenie służące nawiązaniu regionalnych, krajowych i międzynarodowych kontaktów biznesowych. To miejsce branżowych spotkań, efektywnych naukowych paneli dyskusyjnych oraz praktycznych warsztatów z użyciem nowych technologii.

Tegoroczne Forum odbywające się pod hasłem „Metal Industry Design”  to jedyne w regionie wydarzenie dedykowane branży metalowo – maszynowej. Park Naukowo–Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach przez dwa dni pełnić będzie funkcję miasteczka przemysłowego, gdzie nauka spotka się z biznesem. Przez dwa dni najbardziej wpływowe osoby z branży metalowej, maszynowej, naukowcy, a także przedstawiciele samorządów będą dyskutować o rozwoju branży metalowo – maszynowej w rejonie Pogranicza oraz o możliwościach wdrożenia Przemysłu 4.0 w północno – wschodnim rejonie UE.

Więcej informacji, agenda Forum oraz rejestracja dostępna na stronie: https://forumpogranicza.pl/