Aktualności

Jak na odległość zdobyć kontrahenta? Content marketing szansą MŚP na podbicie nowych rynków zagranicznych

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza podlaskich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie online pt. „Jak na odległość zdobyć kontrahenta? Content marketing szansą MŚP na podbicie nowych rynków zagranicznych”, które odbędzie się 27 października 2020 (wtorek) w godzinach 10:00-12:30.
 
Szkolenie kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych wykorzystaniem content marketingu w działaniach promocyjnych ukierunkowanych na zdobywanie kontrahentów zagranicznych (przede wszystkim w Europie). W trakcie szkolenia, poza teoretyczną wiedzą na temat content marketingu, zaprezentowane będą praktyczne przykłady i rozwiązania (dobre praktyki/case studies) polskich firm zrealizowane w ramach content marketingu poza granicami Polski i ukierunkowane na odbiorców zagranicznych.
 
Więcej informacji o szkoleniu oraz rejestracja (do dnia 25 października br.) pod adresem: https://pfrr.pl/szkolenie-online-jak-na-odleglosc-zdobyc-kontrahenta-content-marketing-szansa-msp-na-podbicie-nowych-rynkow-zagranicznych

22
Październik