Aktualności

Włócznie Jaćwingów – rozpoczynamy sprzedaż biletów

Rusza sprzedaż biletów na bal karnawałowy Prezydenta Miasta Suwałk połączony z galą wręczenia nagród Włócznia Jaćwingów. Wszystko odbędzie się 26 lutego w hali Suwałki ARENA przy ul. Zarzecze. Bilety można kupić w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Jana Pawła II oraz drogą elektroniczną. Cena to 560 zł od pary. Przypominamy, że gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni, a zabawę poprowadzi zespół Capri New Beat.Podczas balu wręczone zostaną nagrody Włócznie Jaćwingów. Już dziś możemy zdradzić, że będzie ich 7. W ubiegłym tygodniu kapituła składająca się z laureatów nagrody z dwóch poprzednich edycji wybrała wspólnie z Prezydentem Suwałk kolejne osoby i organizacje, które otrzymają „suwalskiego Oscara”.


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej, używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości i złożenia pracownikowi obsługi sali obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.

Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

W przypadku wprowadzenia zmian w przepisach, które uniemożliwią organizację balu w wyznaczonym terminie organizator zwróci wpłacone pieniądze uczestnikom wydarzenia.

25
Styczeń