Aktualności

Gwiazdy na stadionie

Znani polscy artyści oraz byli piłkarze polskiej reprezentacji zmierzą się w wyjątkowym meczu na stadionie piłkarskim Wigier już jutro, o godzinie 19.30. Na boisku pojawią się między innymi: Dariusz Dziekanowski, Jacek Zieliński, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański oraz Marcin i Rafał Mroczkowie. W przerwie meczu nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a po meczu zaplanowano pokaz fajerwerków.

Meczowi patronuje Prezydent Miasta Suwałk. Bezpłatne wejściówki są jeszcze do odebrania w kasie stadionu w czwartek, 8 sierpnia do godziny 18 oraz w piątek, 9 sierpnia od godz. 10.

Reprezentacja Artystów Polskich istnieje od 14 lat. Tworzą ją aktorzy, muzycy, przedstawiciele świata mediów i sportowcy. Suwalczanie mieli okazję oglądać ich już dwukrotnie - na charytatywnych Mikołajkowych Turniejach Piłki Nożnej.

Pomysłodawcą utworzenia drużyny byłych piłkarzy jest natomiast Dariusz Dziekanowski. Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy jest członkiem European Former Football Players i chętnie uczestniczy w charytatywnych przedsięwzięciach.

W trakcie suwalskiego meczu przeprowadzona zostanie kwesta na leczenie 6-letniej Oliwii Grzędzińskiej. Rodzice dziewczynki, która urodziła się z ciężką wadą serca gromadzą pieniądze, niezbędne do przeprowadzenia skomplikowanej operacji w ośrodku kardiochirurgicznym w Niemczech.

Głównymi sponsorami piątkowej imprezy są Melius Centrum Rehabilitacji i Oil Transfer Development.

08
Sierpień