Aktualności

Konkurs na nazwę miejskiego systemu roweru publicznego - głosowanie

W poniedziałek (09.12) ruszył kolejny etap konkursu na nazwę miejskiego systemu roweru publicznego w Suwałkach. To głosowanie internetowe na 30 zgłoszonych przez mieszkańców propozycji, które potrwa do 20 grudnia 2019 r.

Konkurs ma dwa etapy z uwagi na to, że suwalczanie zgłosili aż 336 unikalnych propozycji nazw systemu. Skala zainteresowania i duża liczba zgłoszeń spowodowała, że organizator konkursu podjął decyzję o zmianie procedury wyboru nazwy. Komisja złożona z przedstawicieli Rady Miejskiej w Suwałkach, Suwalskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego w Suwałkach na spotkaniu w 5 grudnia 2019 r. dokonała preselekcji zgłoszonych propozycji i wybrała 30 nazw miejskiego systemu roweru publicznego, na które od poniedziałku 9 grudnia można oddawać głosy w głosowaniu internetowym.

Wybrane przez komisję nazwy to: Suwalski Rower Miejski, RoS (Rower Suwalski), Rowerowe Suwałki, Suwer (suwalski Rower), Miastoślad, WIGIEREK, DWA KÓŁKA, Szosówka, ROWERYK, SOOWER, Wigry City Bike, BIKE-owe Suwałki, Wigry Bike System, POGODNE DWA KOŁA- PDK, POGODNY ROWER, POGODNY ROWER MIEJSKI, SUWALSKA STACJA ROWEROWA, Suwalska Rowerynka, BB – BLUES BIKE, BS – BIKE, BIKER SUWAŁKI, Biko♡e Su♡ałki, BS „no stress”, ekoSUWy, UśMich-BIKE, Zakręcone Suwałki, SUVELO, SUWER, SUWBIKE, SUBIKE.

Sonda internetowa potrwa do 20 grudnia 2019 r. i wyłoni zwycięską nazwę. Dla zwycięzcy konkursu - autora wybranej przez internautów propozycji przewidziano nagrodę w wysokości 1 000 zł.

Uwaga! Dla uwierzytelnienia głosowania internetowego, wprowadziliśmy weryfikację SMS głosujących. Aby oddać głos w naszej sondzie internetowej, należy wybrać jedną propozycję nazwy roweru miejskiego, następnie wpisać swój nr telefonu w pole pod propozycjami i kliknąć wyślij. Otrzymany SMS-em kod należy przepisać w odpowiednie pole i kliknąć sprawdź, po poprawnej weryfikacji kodu można oddać swój głos. Uwaga! System nie wysyła smsów do numerów z sieci zagranicznych. 

09
Grudzień