Aktualności

Pomóżmy Julce

Na cykl imprez charytatywnych wspierających leczenie 10-letniej Julii Jasionowskiej zapraszają Stowarzyszenie Spełniona Nadzieja i Stowarzyszenie Suwalskiego Sportu "Ósemka", przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Suwalskim Ośrodkiem Kultury, Fantasy Parkiem, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Suwałkach, Centrum Trójki, Kołem Naukowym Sine Cura, Snap Fitness, Szkołą Podstawową nr 6, Przedszkolem nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Suwałkach. W dniach 13-16 marca odbędą się m.in. koncerty, maratony zumby, turnieje darta i bilardowy, zabawy dla dzieci. 

 

Dziewczynka wzmaga się z białaczką limfoblastyczną. Obecnie walczy z martwicą kości, zakrzepicą i zapaleniem wątroby, które są następstwem przyjmowania chemioterapii i sterydów. Dlatego tak bardzo potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację Julki.

W dniach 13 - 16 marca odbędą się akcje charytatywne:

Czwartek, 13 marca

13.00 - licytacja charytatywna PWSZ w Suwałkach,

13.05 - Powitanie organizatorów - Aula PWSZ,

13.20 - Wykład dr n. med. Zbysława Grajka na temat białaczki,

14.00 - Start licytacji charytatywnej - patio.

W PWSZ będzie można zgłosić się do bazy dawców szpiku. Na licytacji będzie można wygrać obrazy, płyty muzyczne, telefon Samsung Wave 533, felgi do BMW, profesjonalną sesję zdjęciową, nurkowanie z instruktorem, długopis rektora PWSZ, piłka z podpisem Wojtka Kowalewskiego i wiele innych.

21.00 - Gala Disco Polo w Fantasy Parku: INFACTOR, MISTER NIGHT, PASION, IMPULS, TRAX, TRIO, DLA CIEBIE

 

Piątek, 14 marca

17.00 - Koncert rockowy w Suwalskim Ośrodku Kultury: NOXES, ASTATOS, NIC NA SIŁĘ, STUDIO PIOSENKI ŚWIETLIK

19.00 - Turniej Darta w Kanclerzu.

 

Sobota, 15 marca

11.00 - Turniej Bilardowy - Fantasy Park

 

Niedziela, 16marca

14.00 - Maraton zumby i tańca - w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach,

14.00 - 16.30 - Impreza dla dzieci z mnóstwem atrakcji: dmuchane zamki, fotobudka, malowanie twarzy, kąciki kreatywności, Zumba Kids, występy i pokazy tańca DANCE ZONE,

16.30 - 19.00 - Maraton Zumba Fitness dla dorosłych. Megaenergia, świetni instruktorzy z regionu oraz goście z Polski, mnóstwo spalonych kalorii i wiele niespodzianek.

 

Wydarzenia objęte patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

07
Marzec