Aktualności

Pracowity weekend karateków

Pracowity weekend karateków. W Sobotę w Radzyminie wystartowała Jolanta Płońska. W ramach przygotowań do Mistrzostw Europy Młodzieżowców, Jola pojechała z shihan Markiem Krejpcio na Grand Prix Karate Mazovia 2024. Wystartowało 169 zawodników z 24 klubów. Jola zajęła 2 miejsce. Zważywszy że jest w czasie ciężkich przygotowań do startu i że startowała z seniorkami, start można zaliczyć jako dobry. Mamy nadzieję ze następne cztery tygodnie pracy przed Mistrzostwami przyniosą pożądane efekty.

W niedzielę shihan Marek zawiózł do Białegostoku piętnaścioro zawodników. Na Podlasko Warmińsko-Mazurskiej Lidze Karate wystartowało 100 karateków z 5 klubów. Nasi młodzi zawodnicy zdobyli 16 medali, jest to dobry występ i mamy nadzieję że zachęci to wszystkich do dalszych startów. Shihan Marek Krejpcio na zawodach pełnił funkcję sędziego głównego. Na macie sędziował senpai Rimas Babin, a kierownikiem ekipy była senpai Ada Anzulewicz. Dziękujemy wszystkim za start i zaangażowanie. Wyjazd na zawody został dofinansowany z dotacji urzędu Miejskiego w Suwałkach.