Aktualności

Suwałki w świątecznej szacie

W środę (6 grudnia) rozbłysły w Suwałkach ozdoby świąteczne. Przed nami okres Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku Jarmark Świąteczny zostanie zorganizowany w galerii Suwałki Plaza. Wigilia Miejska zaplanowana na 17 grudnia ponownie odbędzie się na Hali OSIR.

Świąteczne Suwałki

Wczoraj kilka minut po godzinie 17.00 władze miejskie symbolicznym przyciskiem włączyły iluminacje świąteczne na Placu Marii Konopnickiej.

- W Suwałkach już od kilku dni gości śnieżna piękna zima. Świąteczny nastrój i klimat spotęgują włączone iluminacje. Miasto jest udekorowane. Przed nami  rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Życzę Państwu dużo zdrowia w nadchodzących dniach i tygodniach. Zapraszam również do udziału w Wigilii Miejskiej– mówił Czesław Renkiewicz na chwilę przed włączeniem oświetlenia na choince miejskiej.

Były występy Studia Piosenki "Świetlik" i Studia Tańca "Radość" z Suwalskiego Ośrodka Kultury.

W dwa weekendy poprzedzające Święta Bożego Narodzenia tj. 8-9 i 15-17 grudnia odbędzie się Jarmark Świąteczny w Suwałki Plaza. 

Wigilię Miejską w tym roku organizujemy w hali OSIR przy ul. Wojska Polskiego 2. Odbędzie się ona w niedzielę (17 grudnia). Rozpocznie się o godz. 13.30.

07
Grudzień