Aktualności

_

12 czerwca br., w celu uzyskania opinii mieszkańców Miasta Suwałk na temat projektu Mediateki – Kreatywnego Centrum Książki, Nauki, Edukacji i Technologii w Suwałkach, zostały rozpoczęte konsultacje społeczne. Potrwają do 31 lipca br.
 
Uwagi można zgłosić na formularzu konsultacyjnym dostępnym m.in. w Bibliotece, Urzędzie Miejskim, imprezach miejskich, spotkaniach z mieszkańcami (Biblioteka Publiczna, Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach, Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach) i na stronie BPSUWALKI.PL/MEDIATEKA-KONSULTACJE

Wyniki zostaną przedstawione do 30 dni od zakończenia konsultacji.

Link do Zarządzenia Prezydenta Miasta Suwałk w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu Biblioteka – Mediateka – Kreatywne Centrum Książki, Nauki, Edukacji i Technologii w Suwałkach:
https://bip.um.suwalki.pl/Menu_tematyczne/organizacje-pozarzadowe-sek/OP_konsultacje_spoleczne_sek/zarzadzenie-prezydenta-miasta-suwalk-w-sprawie-przeprowadzenia-konsultacji-spolecznych-dotyczacych-projektu-biblioteka--mediateka--kreatywne-centrum-ksiazki-nauki-edukacji-i-technologii-w-suwalkach.html

Poniżej link do prezentacji dot. tego projektu przedstawionej w dniu 5 czerwca br. na konferencji prasowej (wersja również do pobrania).
https://tiny.pl/d53hg

Link do wirtualnej wycieczki po mediatece
https://www.youtube.com/watch?v=B0J1LmZ0lCw


05
Czerwiec