Aktualności

„Mój piękny syn”

Projekcja filmu „Mój piękny syn” odbędzie się w czwartek (13 czerwca) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Początek o godz. 17.00. Głównymi bohaterami filmu Van Groeningena są David Sheff (Steve Carell) i Nic Sheff (Timothée Chalamet). Pierwszy jest dziennikarzem piszącym artykuły do najważniejszych magazynów amerykańskich. Nic to jego dorastający syn, z którym David ma bardzo dobrą i bliską relację. W każdym razie tak mu się wydaje. Prawda jest jednak inna: przez lata ojciec był ślepy na to, co działo się z jego ukochanym dzieckiem. Dopiero kiedy chłopak zaczął tracić kontrolę nad nałogiem, David poznał przerażające fakty dotyczące uzależnienia syna od najgroźniejszych narkotyków. Tak rozpoczyna się podróż pełna wzlotów i upadków, rozczarowań i desperackiego trzymania się nadziei.

Po filmie odbędzie się prelekcja (z profilaktyki narkomanii) z udziałem: lek. med. Leszka Pazio i lek. med. Adama Malinowskiego, która kierowana jest między innymi do: uczniów klas VII i wyżej suwalskich szkół i ich rodziców, pedagogów i nauczycieli, kuratorów, policji, pracowników socjalnych itp.  

Wstęp wolny rezerwacje grupowe: Maja Wawrzyniak, tel. 87 563 56 01 odbiór wejściówek: Urząd Miejski w Suwałkach, ul. T. Noniewicza 71A i kasa SOK, ul. Jana Pawła II 5.

04
Czerwiec