Aktualności

#

Poznajcie rodzinę „SUwalczaków”. To nasi dzielni SuperBohaterowie, a ich główną misją  jest: uratowanie naszego miasta przed zalewem nieposegregowanych śmieci.

Miasto Suwałki rusza z nową akcją edukacyjno – informacyjną o konieczności segregowania odpadów, ale też uświadamiającą o płynących z tego korzyściach. To po pierwsze dbałość o nasze środowisko, ale też i niższe opłaty za wywóz śmieci.

SUwalczaki to iście wyjątkowa rodzina! Każdy jej członek ubrany jest w inną pelerynę charakterystyczną dla odpowiedniego rodzaju kosza. Wszyscy bohaterowie posiadają też imiona nawiązujące do konkretnych pojemników do segregacji! Jakie? Będziemy je zdradzać w toku zaplanownej kampani.

Rodzina SUwalczaków już niebawem pojawi się na ulotkach, plakatach, w przedszkolach i szkołach. Będą magnesy na lodówki i inne gadżety. SUwalczaki będą cyklicznie pojawiać się w Internecie oraz w mediach społecznościowych.

Idea SuperBohaterów ma przyciągnąć uwagę młodych mieszkańców, którzy uwielbiają postacie z komiksów, a w nieco starszych Suwalczanach obudzić chęci bycia herosem, który uratuje nasze miasto przed inwazją wszechobecnych odpadów.

Mamy nadzieję, że akcja zmobilizuje odbiorców kampanii i z hasztagiem #SuwalczakiSegregują utożsamiać się będą wszyscy mieszkańcy Suwałk.

01
Grudzień