10 lat Suwalskiego Ośrodka Kultury

31 sierpnia w Suwalski Ośrodek Kultury odbyła się konferencja prasowa z okazji 10-lecia SOK W spotkaniu wzięli udział Zastępca Prezydenta Miasta Suwałk Roman Rynkowski, Dyrektor SOK Ignacy Ołów oraz lokalne media.

Suwalski Ośrodek Kultury powstał w listopadzie 2012 r. z połączenia Młodzieżowego Domu Kultury oraz Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki. Obecnie jest największą instytucją kultury na Suwalszczyźnie oraz nowoczesnym centrum życia kulturalnego POGODNE SUWAŁKI i okolic .

Przez 10 lat, podczas wydarzeń muzycznych, teatralnych, tanecznych i wielu, wielu innych Suwalski Ośrodek Kultury gościł prawie milion osób
Już we wrześniu zapraszamy Państwa na obchody jubileuszu SOK Program dostępny w grafice poniżej