20 stypendystów

Stypendia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach.

21 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach odbyła się gala stypendystów, na której Pani Ewa Beata Sidorek – Zastępca Prezydenta Miasta Suwałk wręczyła szczególnie uzdolnionym uczniom stypendia szkolne finansowane w ramach projektu pn. „Przez innowacje do wiedzy” w ramach Osi Priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje, Działania 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałania 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Stypendia na rok szkolny 2018/2019 w kwocie 500,00 zł miesięcznie otrzymało 20 uczniów. Stypendia przyznawane są uczniom szczególne uzdolnionym w zakresie przedmiotów: przyrodniczych (fizyka, chemia, geografia, biologia), informatyki, języków obcych, matematyki oraz przedsiębiorczości.