Aktualności

Jeszcze świąteczny czas

Jeszcze do końca grudnia można zgłaszać się do dorocznego konkursu Prezydenta Miasta Suwałk „Jest taki świąteczny czas…”. Na właściciela najpiękniej ozdobionego balkonu czeka kwota 800 złotych, zaś najciekawiej udekorowanego domu - 1000 złotych. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca w grupie domów jednorodzinnych odpowiednio 800 i 600 złotych, zaś balkonów - 600 i 400 złotych.

 

Do konkursu można zgłosić każdy dom i balkon w Suwałkach. Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę wpływ kompozycji na dekorację i estetykę miasta oraz oryginalność dekoracji. Dodatkowe punkty będzie można uzyskać za wykorzystanie w dekoracji logo Suwałk - Misia UśMicha.

Zgłoszenia na specjalnych formularzach należy składać do 31 grudnia w kancelarii ogólnej Urzędu Miejskiego (pok. nr 5) lub przesłać na adres Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki.

Tutaj znajdują się zarządzenie Prezydenta Miasta Suwałk w tej sprawie, regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy. Formularze można pobrać także w portierni Urzędu Miejskiego, przy ulicy Mickiewicza 1.

 

27
Grudzień