Aktualności

OSIR angażuje się w walkę z koronawirusem

Wprowadzony 20 marca 2020 r. w Polsce stan epidemii spowodował, iż Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zmienił główny kierunek działalności, którym do tej pory było świadczenie usług w zakresie promocji kultury fizycznej.
W czasie obowiązującego stanu epidemii pracownicy suwalskiego OSiR-u zostali włączeni w działania bezpośrednio związane z zapobieganiem COVID-19.
Przez ponad 2 tygodnie pracownicy OSiR zajmowali się m.in. koordynacją dystrybucji maseczek ochronnych dla suwalskich seniorów sfinansowanych przez Miasto Suwałki,
Od wtorku (21.04.2020 r.) specjalny zespół rozpoczął dezynfekcję przystanków komunikacji miejskiej. W ramach akcji regularną dezynfekcją zostanie objętych 100 wiat przystankowych.
Ponadto, zgodnie z zapowiedzią Prezydenta Miasta Suwałk, pracownicy OSiR zostali zaangażowani do działań porządkowych na terenie miasta, w tym m.in. prac związanych z pielęgnacją zieleni miejskiej na bulwarach położonych wzdłuż Czarnej Hańczy. Działania będą prowadzone na powierzchni ponad 11 ha.
Zdjecia: OSIR Suwałki

21
Kwiecień