Aktualności

Radosne 5-lecie

Blisko 120 młodych tancerzy ze Studia Tańca „Radość” zebrało po ponad godzinnym występie owacje na stojąco w Sali im. Andrzeja Wajdy w Suwalskim Ośrodku Kultury. Grupa, której przewodzi Iryna Popova świętowała w niedzielę (5 czerwca) swoje 5-lecie. W wydarzeniu wziął udział Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk, który po spektaklu złożył artystom gratulacje.

- To było porywające widowisko. Radość czuć tu na każdym kroku. Zarówno w tańcu dzieci i młodzieży jak i na twarzach rodziców, rodzin i znajomych tych młodych artystów. Dziękuję Pani Irynie Popovej za jej zaangażowanie i pasję, dziękuję rodzicom, że tak bardzo wspierają rozwój swoich dzieci. Dziękuję artystom. Jesteście wizytówką Suwałk – mówił chwile po zakończonym spektaklu Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

W widowisku można było zobaczyć fragmenty spektakli taneczno-teatralnych „Zuzia i przyjaciele”, „Doktorek Honorek”, „Alicja z Krainy Czarów”, „Opowieści ze Śnieżnej Krainy”, a także nieprezentowane wcześniej programy oraz cztery premierowe układy, przygotowane z myślą o jubileuszu 5-lecia istnienia RADOŚCI. Od dziś przez kolejne 3 dni w Suwalskim Ośrodku Kultury „Radość” będzie prezentowała swój występ dzieciom z suwalskich przedszkoli i szkół.

06
Czerwiec