Aktualności

Rusza głosowanie na SBO 2022

Od poniedziałku (20 września) mieszkańcy Suwałk mogą oddawać swoje głosy na propozycje zgłoszone w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego. W 4 kategoriach do wyboru jest 27 projektów. Pamiętajmy! Można oddać tylko jeden głos w każdej kategorii. Zapraszamy przede wszystkim do głosowania elektronicznego oraz pobierania karty do głosowania, którą po wypełnieniu można wrzucić do urn w Urzędzie Miejskim w Suwałkach oraz suwalskim Aquaparku. Głosowanie potrwa do 15 października. Wyniki poznamy 22 listopada.

Przypominamy, że do głosowania uprawniony jest każdy mieszkaniec Miasta Suwałki, a także o tym, że można tylko raz wziąć udział w głosowaniu.

Przy wyborze projektów należy pamiętać o zasadzie, że można wybrać tylko jeden z grupy „małych” projektów o wartości nieprzekraczającej 125 tys. zł, tylko jeden z grupy projektów „dużych” o wartości powyżej 125 tys. zł do 900 tys. zł, tylko jeden z grupy projektów „kulturalne lub społeczne” o wartości do 20 tys. zł, tylko jeden z grupy projektów „zielonych” o wartości do 100 tys. zł, poprzez postawienie znaku „X” w odpowiednim polu w kolumnie „Wybór”.

Głosowanie elektroniczne odbywa się pod adresem: https://budzetobywatelski.suwalki.eu/

Kartę do głosowania można pobrać w załączniku pod tekstem.

20
Wrzesień