Aktualności

sbf

slider sbf2024

Suwałki Blues Festival 2024 potrwa w tym roku trzy dni. Od 11 do 13 lipca odbędą się koncerty plenerowe na scenach głównych przy Ratuszu i w parku Konstytucji 3 Maja, na pl. M. Konopnickiej, koncerty akustyczne na ul. Chłodnej, śniadania bluesowe, Suwałki Blues Drift 2024 - zlot samochodów Mazda MX5, parada motocykli i koncert na mobilnej platformie oraz 5 koncertów w ramach Polish Blues Challenge 2025 kwalifikacji do European Blues Challenge 2025, które dbędą się w 2025 roku w Chorwacji.

Wstęp na wszystkie imprezy plenerowe jest wolny.

Zapraszamy również na biletowany koncert otwarcia SBF 2024, który odbędzie się 11 lipca o godz. 19.00 w Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26. W ramach koncertu wystąpi znany i popularny wykonawca ZALEWSKI, a jako support zagra zdobywa I miejsca w European Blues Challenge 2023 z Chorzowa formacji Noa & The Hell Drinkers z Hiszpanii.
 
Zwieńczeniem tych wszystkich imprez i wydarzeń każdego dnia będą cieszące się wielkim zainteresowaniem wieczorne koncerty klubowe w 6 lokalizacjach festiwalowych takich jak: Rozmarino, Browar Północny, Black Pub Komin, Ciao Amore w Hotelu Velvet, Piwiarnia i Kura na Chłodnej. Wieczorne koncerty klubowe są biletowane.
 
Wystąpią bluesowi wykonawcy i zespoły z USA, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Włoch, Francji, Chorwacji, Niemiec, Szwecji, Hiszpanii, Szwajcarii, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech i Polski.

W plikach do pobrania ulotka infromacyjna dot. festivalu. 

Poczas Festivalu jego uczestnicy mogą korzystać za darmo z komuikacji miejskiej (info poniżej).
 
WIĘCEJ o SBF na stronie: https://suwalkiblues.com/pl/

afisz
darmowa komunikacja

26
Czerwiec