Aktualności

Zostań partnerem SKM

SZANOWNI SUWALSCY PRZEDSIĘBIORCY
 
Chciałbym serdecznie zaprosić Państwa do włączenia się w realizację Programu Suwalska Karta Mieszkańca, który funkcjonuje w naszym mieście od września 2018 roku. Głównym celem realizowanego Programu jest poprawa warunków życia mieszkańców Suwałk.

Program przez wszystkie lata funkcjonowania przechodził różne zmiany i w obecnej formie funkcjonuje od września 2021 roku.

Dedykowana strona internetowa (http://skm.suwalki.eu), prezentuje m.in. partnerów Suwalskiej Karty Mieszkańca. Każdy mieszkaniec, zarówno posiadający Suwalską Kartę Mieszkańca, jak i bez karty, może sprawdzić firmy, które współpracują z samorządem suwalskim w realizacji programu. Lista firm jest przedstawiona w sposób przejrzysty, z logo firmy (o ile zostało nam przekazane), wysokością udzielanych zniżek i adresem, pod którym firma prowadzi swoją działalność. Partnerzy otrzymują również specjalnie przygotowane naklejki do oznakowania swojego punktu.

Posiadanie statusu partnera Suwalskiej Karty Mieszkańca to sposób by jeszcze mocniej zaistnieć w świadomości mieszkańców Suwałk.
Karty wydawane mieszkańcom Suwałk posiadają oznaczenie literowe jej rodzaju (karta zwykła -„Z”; rodziny wielodzietnej - „W”; osoby niepełnosprawnej - „N”; seniora - „S”), zdjęcie mieszkańca i jego podstawowe dane. Natomiast datę ważności można sprawdzić poprzez stronę internetową lub mieszkaniec może wyświetlić datę ważności w aplikacji „Suwalska Karta Mieszkańca” - jeżeli ją pobrał.

Warunkiem przystąpienia do Programu jest udzielenie co najmniej 10% rabatu na oferowane usługi /produkty i przekazanie do Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Suwałkach wypełnionej deklaracji Partnera, którą można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach:

https://um.suwalki.pl/mieszkaniec/dla-mieszkanca,57/suwalska-karta-mieszkanca,2574003 (załącznik nr 7)

lub zwrócić się o nią mailowo pod adres asmiejkowski@um.suwalki.pl.

Na szczegółowe pytania, związane z realizacją Programu odpowie Pan Andrzej Śmiejkowski z Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia, tel. +48 (87) 563 56 06.

W przypadku zainteresowania przystąpieniem do listy Partnerów Suwalskiej Karty Mieszkańca proszę również o przesłanie, razem z deklaracją na ww. adres e-mail logotypu Państwa firmy (w formie jpg).

dr Roman W. Rynkowski
zastępca Prezydenta Miasta Suwałk


24
Maj